Vitocal 222-G


  Vitocal 222-G, kompaktowa pompa ciepła solanka/woda z pojemnościowym podgrzewaczem ciepłej   wody użytkowej (c.w.u.).

  Kompletna i zajmująca wyjątkowo niewiele miejsca – w kompaktowych pompach ciepła Vitocal 222-G są już zintegrowane wszystkie komponenty niezbędne do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i podgrzewu c.w.u. Posiadają one moc cieplną w zakresie od 5,9 do 10,0 kW i są przewidziane do stosowania w domach jednorodzinnych. Temperatury na zasilaniu dochodzące do 60°C umożliwiają eksploatację również w połączeniu z grzejnikami.

  Vitocal 222-G stanowią atrakcyjną cenowo alternatywę w stosunku do kompaktowych urządzeń serii 300. Wraz
ze sprężarką Compliant Scroll i zaworem rozprężnym z regulacją termostatyczną osiągają one współczynniki efektywności do 4,3 (wg DIN EN 14511 przy temperaturach solanki 0°C/wody 35°C). W urządzeniach tych zintegrowane są pompy do obiegu grzewczego i obiegu solanki z regulacją trójstopniową oraz elektryczny podgrzewacz przepływowy.

[ Wstecz ]pompy_ciepa.html

  Przegląd zalet:


 1. PunktorKompaktowa pompa ciepła solanka/woda o mocy cieplnej od 5,9 do 10,0 kW

 2. PunktorWysoki wskaźnik efektywności: wartość COP wg EN 14511 do 4,3 (solanka 0°C/woda 35°C) (COP = Coefficient of Performance)

 3. PunktorMaksymalna temperatura na zasilaniu: 60°C

 4. PunktorWysoki komfort ciepłej wody dzięki zintegrowanemu zasobnikowi c.w.u. o pojemności 170 litrów

 5. PunktorBardzo cicha praca dzięki nowemu, trójwymiarowemu układowi tłumienia drgań – poziom ciśnienia akustycznego: 43 dB (A) przy 0/35°C

 6. PunktorŁatwy w obsłudze nowy regulator Vitotronic z komunikatami tekstowymi

 7. PunktorModuł obsługowy regulatora można zamontować również na uchwycie ściennym

 8. PunktorUrządzenia są dostarczane fabrycznie w postaci gotowej do podłączenia

 9. PunktorŁatwe wnoszenie dzięki niewielkiej powierzchni zabudowy, obniżonej wysokości konstrukcji i dzielonej obudowie

 10. PunktorŁatwa instalacja dzięki zmiennym akcesoriom przyłączeniowym

 11. PunktorMożliwość rozbudowy o komfortową technikę komunikacjiWszelkie zapytania proszę przesyłać na podany poniżej adres:

e-mail: viessmann@tgms.pl


Pompa Vitocal 222-G jest do nabycia w naszym sklepie internetowym.

[ Wstecz ]pompy_ciepa.html

  Ciepło z natury dla nowoczesnych domów jednorodzinnych.

  Kompaktowe pompy ciepła Vitocal 222-G zostały zaprojektowane specjalnie dla jednorodzinnego domu mieszkalnego. Wyróżniają się bardzo kompaktowymi wy- miarami i wymagają niewiele więcej ponad 0,4 m2 powierzchni zabudowy. Dzięki temu, że w jednej obudowie zintegrowany jest pojemnościowy podgrzewacz c.w.u., pompa obiegu solanki i pompa obiegu grzewczego oraz trój- drogowy zawór przełączający, instalacja tych kompaktowych urządzeń jest szybka i łatwa.  Vitocal 222-G posiada podgrzewacz c.w.u. o pojemności 170 litrów. Vitocal 222-G oferuję wysoki komfort ciepłej wody użytkowej.


  Wyjątkowo przyjazna obsługa.

  Jak wszystkie urządzenia kompaktowe także Vitocal 222-G posiadają nowy, bardzo przyjazny w obsłudze regulator Vitotronic. W razie wątpliwości wystarczy tylko nacisnąć przycisk pomocy. Graficzny wyświetlacz służy też do obrazowania charakterystyk grzewczych i czasów włączania. Moduł obsługowy regulatora Vitotronic można wyjąć z płyty czołowej urządzenia i zastąpić zewnętrznym modułem obsługowym – dostępnym jako wyposażenie dodatkowe – i osłoną. Przewód przyłączeniowy o długości 5 m pozwala na za- montowanie zewnętrznego modułu obsługowego na uchwycie ściennym w dogodnym miejscu.

Wyświetlacz regulatora pompy ciepła Vitotronic

Vitocal 222-G

  Bardzo cicha praca.

  Dzięki nowemu, trójwymiarowemu układowi tłumienia drgań kompaktowe pompy ciepła pracują bardzo cicho i można je instalować również w pobliżu pomieszczeń mieszkalnych.