Vitocal 200-G


   Atrakcyjna cenowo pompa ciepła do komfortowego ogrzewania i podgrzewu wody użytkowej.

   Kompaktowa pompa ciepła Vitocal 200-G, o dobrym stosunku ceny do korzyści, nadaje się idealnie do domów jedno- i wielorodzinnych. Pozyskując odnawialne ciepło z gruntu lub wody gruntowej przez cały rok samodzielnie zapewni komfortowe ogrzewanie domu. Innowacyjna technika z efektywną sprężarką Compliant Scroll pozwala uzyskać pompie ciepła Vitocal 200-G temperaturę na zasilaniu do 60°C . Wysoka temperatura wody grzewczej pozwala na ogrzewanie pomieszczeń także grzejnikami radiatorowymi, dodatkowo gwarantuje wysoki komfort korzystania z c.w.u. Vitocal 200-G jest więc całkowicie kompletną i uniwersalną pompą ciepła polecaną dla no- wych jak i modernizowanych budynków.


  Dwa obiegi grzewcze dla indywidualnego komfortu ogrzewania.

  Vitocal 200-G dysponuje wszystkimi funkcja- mi, potrzebnymi do komfortowego ogrzewa- nia. Sterowany pogodowo regulator Vitotronic 200 obsługuje dwa niezależne obiegi grzewcze np. ogrzewanie grzejnikowe i drugi dla ogrzewania podłogowego. Przy czym, dla każdego obiegu można zaprogramować jego indywidualny sposób pracy.

  Łatwy w obsłudze regulator Vitotronic 200

  Regulator pompy ciepła Vitotronic 200 z wyświetlaczem graficznym obsługuje się łatwo i intuicyjnie. Ważne wartości można odczytać wprost z ekranu powitalnego. Zintegrowana funkcja chłodzenia pomieszczeń „natural cooling”, pozwala obniżyć tempera- turę w gorące dni przy niewielkim nakładzie energii. Wystarczy zastosować gotowy moduł do chłodzenia naturalnego NC-Box aby dodatkowo wykorzystać pompę ciepła Vitocal 200-G.

[ Wstecz ]pompy_ciepa.html

  Przegląd zalet:


  1. PunktorPompa ciepła solanka/woda o mocach grzewczych od 5,8 do 17,2 kW oraz woda/woda o mocach grzewczych od 7,4 do 21,8 kW

  2. PunktorAtrakcyjna cenowo pompa ciepła do domów jedno- i wielorodzinnych

  3. PunktorNiskie koszty eksploatacji, dzięki wysokim współczynnikom efektywności: wartość COP wg EN 14511 do 4,5 (solanka 0°C/woda 35°C) (COP = Coefficient of Performance)

  4. PunktorPrzy pracy monowalentnej gwarantuje komfortowe ogrzewanie domu i podgrzew c.w.u. przez cały rok

  5. PunktorMaksymalna temperatura zasilania do 60°C

  6. PunktorCicha i bezwibracyjna praca, dzięki akustycznej optymalizacji konstrukcji urządzenia, poziom ciśnienia akustycznego <45 dB(A)

  7. PunktorRegulator Vitotronic 200 z menu tekstowym i wyświetlaczem graficznym, sterowany pogodowo i obsługujący funkcję „natural cooling“

  8. Punktor Pompa ciepła jest fabrycznie kompletnie zmontowana i wyposażona, z już zintegrowanymi wysokoefektywnymi pompami obiegu solanki i obiegu grzewczego oraz z pompą ładowania podgrzewacza c.w.u.

  9. PunktorWygoda montażu, dzięki kompletnemu wyposażeniu i wstępnemu zmontowaniu

  10. PunktorMożliwość zainstalowania licznika energii cieplnej (opcja)Wszelkie zapytania proszę przesyłać na podany poniżej adres:

e-mail: viessmann@tgms.pl


Pompa Vitocal 200-G jest do nabycia w naszym sklepie internetowym.

[ Wstecz ]pompy_ciepa.html

  Łatwa zabudowa i montaż.

  Pompa ciepła Vitocal 200-G dostarczana jest jako kompletne i kompaktowe urządzenie gotowe do podłączenia. Wbudowana energooszczędna pompa solanki, pompa obiegu grzewczego, pompa zasilająca podgrzewacz c.w.u. i grupa bezpieczeństwa, znacznie ułatwiają montaż instalacji co również obniży koszt inwestycji. W Vitocal 200-G można dodatkowo zabudować grzałkę elektryczną, np. do suszenia nowego budynku lub do wygrzewu wody użytkowej do wyższych temperatur.
Grzałkę elektryczną można zabudować na stałe lub tylko na określony czas, np. do suszenia wylewek. Montaż grzałki przebiega łatwo i szybko za pomocą systemu wtykowego Multi-Steck.

Wyświetlacz regulatora pompy ciepła Vitotronic 200