O firmie...

  Historia naszej firmy zaczyna się od 1993 roku. Początkowo było to rodzinne przedsięwzięcie o bardzo szerokim obszarem działania. W 2000 roku powstało oddzielne przedsiębiorstwo Technika Grzewcza Maciej Stachowski.

Przedsiębiorstwo Technika Grzewcza Maciej Stachowski od początku istnienia, posiada niezmienny status - osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą obejmującą swoim działaniem obszar całej Polski.

 

  Głównym profilem działalności firmy jest technika grzewcza oraz powiązane z nią pokrewne dziedziny  technika sanitarna, instalacje gazowe, wodno-kanalizacyjne, elektryczne. Firma zajmuje się również różnego typu usługami budowlanymi jak roboty ziemne i inne ogólne roboty budowlane.

Przedsiębiorstwo od wielu lat specjalizuje się oraz śledzi rozwój w dziedzinie technik grzewczych co uwidocznione jest w również trwającej od kilku lat współpracy z firmą Viessmann – wiodącego w skali światowej producenta systemów grzewczych. Rzetelne wykonanie zleceń oraz najwyższa jakość i różnorodność oferowanych produktów zagwarantowało przedsiębiorstwu miejsce wśród jednych z wiodących firm o tym profilu województwie kujawsko-pomorskim. Obecnie regularnie dostarczamy wyroby znanych i cenionych producentów polskich i zagranicznych co w połączeniu z profesjonalną wiedzą oraz wysoką jakością usługi daje kompleksową ofertę na rynku.

  Posiadamy także sklep internetowy z szerokim asortymentem urządzeń.